Noter Yeminli Tercüme ve Çeviri Hizmetleri

Noter yeminli tercüme ve çevirileri bünyemizde bulundurduğumuz özel yeminli tercüman kadromuzla vermekteyiz. Eğer noter yeminli tercüme ihtiyacınız varsa, evraklarınızı resmi makamlara vermeden önce tasdik ettirmeniz gerekiyorsa yeminli tercüme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tercümeleriniz yeminli tercümanlarımız tarafından büyük titizlikle yapılmakta ve editörlerimizin kontrolünden geçmektedir. Noter yeminli tercüme işlerinizde CEM TERCÜME BÜROSU kaliteli ve hızlı tercüme çözümü ile yanınızdadır.

Noter Yeminli tercüme hizmetimiz kapsamında ticari içerikli belgelerinizi, hukuki içerikli belgelerinizi, akademik içerikli belgelerinizi, teknik içerikli belgelerinizi, tıbbi içerikli belgelerinizi, iş yazışmalarınızı, öğrenci evraklarınızı, konsolosluk evraklarınızı, vize evraklarınızı ve diğer evraklarınızı tercüme ettirebilirsiniz.

Noter Yeminli tercümesini yaptırmak istediğiniz dökümanın aslını ya da kopyasını bizim posta adresimize ya da e-mail adresimize gönderebilirsiniz. Tercümesini yaptığımız belgeleriniz ya ücretsiz kargo servisimiz ile gönderilir ya da mailinize anında yollanır. Detaylı bilgi almak için arayınız:
***  NOTER YEMİNLİ TERCÜME HATTI :  0216 532 71 99 - 0544 357 93 94  ***

 

Noter Yeminli Tercüme ve Çeviri Dillerimiz

 

Tercüme için Arayın: (0216) 532 71 99 - 0544 357 93 94


   
 


left left left left left left