Cem Tercüme Şirket Profili

Cem Tercüme Bürosu olarak 1995 yılından beri faaliyet göstermekte ve sadece kendi alanında uzman ve minimum 10 yıllık tercüme deneyimine sahip mütercim-tercümanlarla çalışmaktayız. Müşterilerimizin farklı uzmanlık alanlarındaki metinleri, belgeleri bütün dünya dillerinden Türkçeye ve Türkçeden bütün dünya dillerine çevrilebilmektedir. Yılların verdiği birikimi müşterilerimiz lehine kullanarak onlara hızlı, kaliteli ve uygun fiyata tercüme çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bu sektörde köklü bir yer edinmemize ve marka olmamıza önemli katkıda bulunmuştur.

Sizin için üreteceğimiz tercüme çözümlerinin, kendi işinizin sürekliliğine, kalitesine, güvenilirliğine katkı sağlayacağından şüphe duymuyoruz. Çünkü biz biliyoruz ki: "Sizin işimiz bizim işimizdir".

CEM TERCÜME hatasız, hızlı, beklentilere uygun ve zamanında teslim tercüme yapmayı kendine ilke edinmiştir. Müşterinin istekleri doğrultusunda en mükemmeli yaratmaya çalışan CEM TERCÜME aynı zamanda uyguladığı fiyat politikası kapsamında her zaman bütçenize uygun teklifler sunmaktadır.

Büyük kısmı sanayi kuruluşlarımdan, uluslararası firmalardan, nakliyecilerden, sigorta şirketlerinden, reklam ajanslarından, hukuk bürolarından oluşan müşterilerimiz arasında sizi de görmek isteriz. 

CEM TERCÜME 45 dilde yeminli tercüme hizmeti veriyor. Yeminli tercüman kadromuzla siz değerli müşterilerimize her an tercüme hizmeti vermeye hazırız.

En önemli değerlerimiz kalite, güven, gizlilik ve verdiğimiz sözü yerine getirmektir.    
 


left left left left left left