Haberler - Duyurular

YENİ WEB SAYFAMIZ YAYINDA !

Almanca Tercüme yaptırmak istiyorsanız www.almancatercüme.com Fransızca Tercüme yaptırmak istiyorsanız www.yeminlitercume.ws adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

MARKUS MERK'in Tercümanlığını Yaptık !

CEM TERCÜME bir TV kanalında futbol yorumculuğu yapan ünlü Alman hakem Markus Merk'in simültane tercümanlığını başarılı bir şekilde üstlenmiştir. Kendisi tercümanlık hizmetimizi şu sözlerle değerlendirmiştir: "Tercüme yapmanın zorluğunu çok iyi bilirim. Konuşulanların doğru aktarılmasında tercümanlara önemli görevler düşüyor. Başarınızdan ve sıcaklığınızdan dolayı sizi tebrik ederim."

Eski Almanya Başbakanı Gerhard Schröder ve İBB Belediye Başkanı Kadir Topbaş da Bizi Seçti !

İstanbul'da Conrad Otel'de gerçekleştirilen "Sürdürülebilir Başarı İçin Liderlik" temalı Bosphorus Conference katılan Gerhard Schröder, Bill Clinton gibi liderler ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a sözlü tercüme hizmeti verdik. Üstün tercümanlık bilgilerimizden liderler memnun kaldılar.

Çırağan Sarayı'nda Eightwind Şirketi'ni Ağırladık !  

Rüzgar enerjisi tesislerini tanıtmak için Türkiye'ye gelen Eightwind şirketi yetkililerinin Çırağan Sarayı'nda Türk işadamlarıyla buluştuğu toplantıda simültane tercüme hizmeti verdi. Eightwind şirket yetkilisi Wolfgang Matzel: "Tercümanımız Cem Yıldırım taleplerimize uygun, kusursuz tercüme hizmeti sunmuştur. Ben ve müdürümüz Bay Krauss kendisinle sürekli çalışacağız ve başkalarına da tavsiye edeceğiz." dedi.

Alman Mac Firmasının İTÜ'yle Yaptığı Görüşmedeydik !

Alman Mac firmasının Türkiye'ye yaptığı ziyarette kendilerine tercümanlık hizmeti sunduk. İTÜ'de yaptıkları görüşmede hazır bulunarak ardıl tercüme yöntemiyle tüm konuşulanları karşı tarafa aktardık. Şirket yetkilisi Bay Haak: "Tercümanınızdan ve görüşmeye yaptığınız olumlu katkıdan çok memnun kaldım."      
 


left left left left left left