Acil Tercüme ve Çeviri Hizmetleri

Acil tercüme ve çeviri hizmetini bünyemizde bulundurduğumuz özel yeminli tercüman kadromuzla vermekteyiz. Eğer iş toplantınız öncesi acil tercüme ihtiyacınız varsa, evraklarınızı konsolosluğa ya da resmi kurumlara teslim etmeden önce acilen tercümesini yaptıracaksanız ya da benzer durumlarda acil tercüme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Tercümeleriniz bu alanda uzman tercümanlarımız tarafından titizlikle yapılmaktadır. Acil çeviri işlerinizde CEM TERCÜME BÜROSU kaliteli ve hızlı tercüme çözümü ile yanınızdadır.

Acil tercüme kapsamında ticari içerikli belgelerinizi, hukuki içerikli belgelerinizi, akademik içerikli belgelerinizi, teknik içerikli belgelerinizi, tıbbi içerikli belgelerinizi, iş yazışmalarınızı, öğrenci evraklarınızı, konsolosluk evraklarınızı, vize evraklarınızı ve diğer evraklarınızı tercüme ettirebilirsiniz. 

Acil tercümesini yaptırmak istediğiniz dökümanın aslını ya da kopyasını bizim posta adresimize ya da e-mail adresimize göndermeniz yeterli olacaktır. Tercümesini yaptığımız belgeleriniz İstanbul'un tüm semtlerine ya ücretsiz kargo servisimiz ile gönderilir ya da mailinize anında yollanır. Detaylı bilgi almak için arayınız:
***  ACİL TERCÜME HATTI :  0216 532 71 99 - 0544 357 93 94  ***

 

Acil Tercüme ve Çeviri Dillerimiz

 

Tercüme için Arayın: (0216) 532 71 99 - 0544 357 93 94


   
 


left left left left left left